Mano istorija

"Aš esu Edita Esenku Šimkutė - papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrė, kuri nusprendė supažindinti lietuvius su maisto papildu "Vivomixx". Šie probiotikai išgelbėjo mano pilvo darbą prieš septynerius metus. Istorija buvo tokia, jog vasarą įsisiurbus erkei pasireiškė Laimo liga ir buvau priversta tris savaites gerti antibiotikus, kurių nebuvau vartojusi gerą dešimtmetį. Po antibiotikų vartojimo žarnyno veikla visiškai sutriko, vidurių užkietėjimą keitė viduriavimas, pilvą pūtė nuo bet kokio maisto, mitybos pakeitimas ir maisto papildai gelbėjo tik šiek tiek, bet problemos nesprendė. Ir tuomet aš išbandžiau penkių dienų badavimą su žarnyno valymu, o po paskutinės žarnyno valymo procedūros išgėriau iš užsienio atsisiuntusi "Vivomixx" probiotikų kursą. 

Tai buvo geriausi probiotikai iš tų gerųjų bakterijų, ką aš iki tol buvau vartojusi. Mano žarnynas pradėjo vėl normaliai veikti, neliko pilvo pūtimo pojūčio, susireguliavo tuštinimasis. Po truputį pradėjau rekomenduoti probiotikus "Vivomixx" draugams, artimiesiems, daug kas pasakojo savo istorijas, kaip jiems gerosios bakterijos padėjo susitvarkyti virškinimą, todėl priėjau išvados, jog reikia padėti ir daugiau žmonių Lietuvoje sužinoti apie šį maisto papildą.  

Tokiu būdu probiotikai tapo viena iš mano veiklų, kuri eina lygiagrečiai su kitais mano užsiėmimais: organizmo valymas ir badavimas, sveika mityba ir sveiki receptai, meditacija, cigunas ir dao meilės praktikos.

Geri probiotikai - nelengva užduotis, kuri žmogui tenka, kai jis pajunta, jog virškinimas veikia prastai. Mano patirtis buvo tokia, jog net ir praėjus pusmečiui po antibiotikų vartojimo gerosios bakterijos dar nebuvo pilnai atsistačiusios. Kai mūsų organizme trūksta gerųjų bakterijų, žarnyne klesti grybelis kandida, kuris sukelia dar daugiau diskomfortą sukeliančių pojūčių. Taigi mano užduotis buvo ne tik dėti visas pastangas, kad atsistatytų gerosios bakterijos, bet ir susidoroti su kandida. Tokiais atvejais rekomenduoju kompleksinį priėjimą, t.y. atidžiai rinktis maisto produktus vengiant cukraus, karvės pieno produktų ir gliuteno, detoksikuoti organizmą, jei galite - trumpai pabadauti, valgyti daugiau raugintų produktų, kurie mums taip pat padeda apsirūpinti gerosiomis bakterijomis (maiste sutinkami probiotikai), vengti streso (kadangi šiuolaikinėje visuomenėje tai sudėtinga užduotis, rekomenduoju medituoti ir taip nuraminti savo emocijas), daugiau judėti (vaikščioti miške, užsiimti joga, čigongo praktikomis). 

Ne veltui mano mokytojas, kinų meistras Mantekas Čija, nuolat kartoja, jog mūsų žarnynas yra tarsi mūsų antrosios smegenys, kurios kaupia emocinę informaciją. Juk kai mūsų virškinimas veikia prastai, mums ir dienos atrodo pilkos, ir nuotaikos nėra. Linkiu jums geros sveikatos, tebunie probiotikai "Vivomixx" į jūsų gyvenimus atneša daugiau geros nuotaikos, o gerosios bakterijos žarnyne pilnai įsitvirtina."

Nuoširdžiai,

Edita Esenku

Probiotikai "Vivomixx" užsakomi čia