Maisto papildas "Vivomixx"

10 maišelių

Grynasis kiekis: 44 g (1 maišelis - 4,4 mg)

Sudedamosios dalys: 450 milijardų gyvų laktobakterijų ir bifidobakterijų*, maltozė. Be gliuteno, be sojos, be konservantų, be dažiklių, be sintetinių saldiklių.

  1. *Streptococcus thermophilus DSM24731®, 
  2. Bifidobacterium breve DSM24732®, 
  3. Bifidobacterium longum DSM24736®, 
  4. Bifidobacterium infantis DSM24737®, 
  5. Lactobacillus acidophilus DSM24735®, 
  6. Lactobacillus plantarum DSM24730®, 
  7. Lactobacillus paracasei DSM24733®, 
  8. Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®

Vartojimas: 1-2 maišeliai per dieną. Maišelio turinį ištirpinti kambario tempertūros vandenyje ar kitame negazuotame gėrime, vengti karštų gėrimų ir karšto maisto geriant maisto papildą. Rekomenduojama vartoti iš ryto pusvalandis-valanda prieš valgį arba nakčiai prieš einant miegoti. Įprastai geriama po vieną maišelį 20d. iš eilės, tada galima daryti pertrauką pagal poreikį.

Suaugusiam paprastai užtenka 1 pakelio per dieną, vaikams po pusę, kūdikiams - trečdalį pakučio. Atidarius dienos pakelį likusią turinio dalį užsegti segtuku ir laikyti šaldytuve iki 24h. Galima probiotikų miltelius supilti į pieną, jogurtą, tyrelę.

Jei šiuo metu vartojami antibiotikai, probiotikus Vivomixx rekomenduojame gerti tarp antibiotikų gėrimo (pvz., jei antibiotikai 8h ryte ir 8h vakare, tai probiotikus gerti 13-15h dienos metu). Pabaigus antibiotikų kursą vartoti Vivomixx dar mažiausiai 20 dienų. Gerasias bakterijas Vivomixx saugu vartoti ir ilgesnį laiką nei 20d., jei tam yra poreikis. Saugu vartoti laukiantis ir žindant, bet kaip ir dėl bet kokių kitų maisto papildų pasitarkite su savo gydytoju.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikymo sąlygos: laikyti +2-8C temperatūroje sausoje vietoje (šaldytuve). Jei neatidarę produkto jį laikysite teisingai (+2-8C), produktas liks stabilus iki galiojimo pabaigos, kuri nurodyta ant pakuotės (ilgiau nei metus). Bakterijos yra gyvos, geriausia jas laikyti šaltai, tačiau jas galite laikyti ne šaldytuve iki vienos savaitės neįtakojant produkto kokybės. Venkite aukštos temperatūros (virš 25°C). Minusinė temperatūra produkto kokybei įtakos neturi.

Gamintojas: Mendes S.A., Via Giacometti 1, Lugano, Šveicarija.

Partija: žr. ant pakuotės.

Geriausias iki: žiūrėti ant pakuotės (visada būna ne mažiau nei 1 metai).

Įsigyti probiotikus galite el. parduotuvėje www.vivomixx.lt 

Probiotikai "Vivomixx" užsakomi čia